HITTA RÄTT SAMTALSPARTNER FÖR:

SALES COORDINATOR

ANGE DITT POSTNUMMER.

THERESE MARNEVALL

Tel: +46 708 75 33 38
E-post: therese.marnevall@prefa.com

Be någon att ringa upp dig
Therese Marnevall
BYGGHERRE OCH RENOVERARE

ANGE DITT POSTNUMMER.

JANNE OLOFSSON

Tel: +46 733 36 98 88
E-post: janne.olofsson@prefa.com

Postnummer: 27000-29999

Region/postnr områden: 27-29

Be någon att ringa upp dig
Janne Olofsson

KLAS LUNDIN

Tel: +46 760 14 00 31
E-post: klas.lundin@prefa.com

Postnummer: 30000-31999, 40000-47999, 52000-54999, 65000-68999

Region/postnr områden: 30-31, 40-47, 52-54, 65-68

Be någon att ringa upp dig
Klas Lundin

MICHAEL MODICA

Tel: +46 708 73 12 29
E-post: michael.modica@prefa.com

Postnummer: 20000-26999

Region/postnr områden: 20-26

Be någon att ringa upp dig
Michael Modica

PER IVAR NORDSTRAND

Tel: +46 760 14 00 14
E-post: per-ivar.nordstrand@prefa.com

Postnummer: 69000-78999, 10000-19999, 60000-64999

Region/postnr områden: 10-19, 60-64, 69-78

Be någon att ringa upp dig
Per Ivar Nordstrand

THOMAS WIESSNER

Tel: +46 760 14 00 30
E-post: thomas.wiessner@prefa.com

Region/postnr områden: 20-27, 30-31, 40-47, 50-56, 65-68, 77

Be någon att ringa upp dig
Thomas Wiessner

TOBIAS ERIKSSON

Tel: +46 760 14 00 33
E-post: tobias.eriksson@prefa.com

Postnummer: 33000-39999, 55000-59999

Region/postnr områden: 33-39, 55-59

Be någon att ringa upp dig
Tobias Eriksson
PRODUKTIONSTEKNIKER

ANGE DITT POSTNUMMER.

JÖRGEN PERSSON

Tel: +46 733 64 28 17
E-post: jorgen.persson@prefa.com

Be någon att ringa upp dig
Jörgen Persson

MIKAEL ROOS

Tel: +46 766 32 04 92
E-post: mikael.roos@prefa.com

Be någon att ringa upp dig
Mikael Roos
KEY ACCOUNT MANAGER

ANGE DITT POSTNUMMER.

LARS DIHLE

Tel: +46 708 26 53 13
E-post: lars.dihle@prefa.com

Be någon att ringa upp dig
Lars Dihle
KUNDSERVICE

ANGE DITT POSTNUMMER.

ANNE MEYER

Tel: +49 36941 785 773
E-post: anne.meyer@prefa.com

Säljsupport

Be någon att ringa upp dig
Anne Meyer

INA GIESSLER

Tel: +49 36941 785 48
E-post: ina.giessler@prefa.com

Marknadsföring

Be någon att ringa upp dig
Ina Gießler

JANNE OLOFSSON

Tel: +46 733 36 98 88
E-post: janne.olofsson@prefa.com

Postnummer: 27000-29999

Region/postnr områden: 27-29

Be någon att ringa upp dig
Janne Olofsson

KLAS LUNDIN

Tel: +46 760 14 00 31
E-post: klas.lundin@prefa.com

Postnummer: 30000-31999, 40000-47999, 52000-54999, 65000-68999

Region/postnr områden: 30-31, 40-47, 52-54, 65-68

Be någon att ringa upp dig
Klas Lundin

MICHAEL MODICA

Tel: +46 708 73 12 29
E-post: michael.modica@prefa.com

Postnummer: 20000-26999

Region/postnr områden: 20-26

Be någon att ringa upp dig
Michael Modica

PER IVAR NORDSTRAND

Tel: +46 760 14 00 14
E-post: per-ivar.nordstrand@prefa.com

Postnummer: 69000-78999, 10000-19999, 60000-64999

Region/postnr områden: 10-19, 60-64, 69-78

Be någon att ringa upp dig
Per Ivar Nordstrand

THOMAS WIESSNER

Tel: +46 760 14 00 30
E-post: thomas.wiessner@prefa.com

Region/postnr områden: 20-27, 30-31, 40-47, 50-56, 65-68, 77

Be någon att ringa upp dig
Thomas Wiessner

TOBIAS ERIKSSON

Tel: +46 760 14 00 33
E-post: tobias.eriksson@prefa.com

Postnummer: 33000-39999, 55000-59999

Region/postnr områden: 33-39, 55-59

Be någon att ringa upp dig
Tobias Eriksson
Kontakt